ACHROMIN TARİHÇE

Achromin olarak, cilt sağlığı ilk önceliğimizdir.

Tüketicilerimize olan bağlılığımız, cilt bakımı sağlamak kadar önemlidir. Cilt sağlığını idealleştirmek olan misyonumuza ulaşmak için, en iyi içerik, araştırma ve test standartlarına bağlıyız.

 

Achromin olarak, klinik çalışmalarımızı en iyi medikal ve farmasötik standartlarda yapıyoruz ve dermatologlar test sürecimizi denetliyor. Son formülasyonun ciltteki etkisini görmenin yanı sıra, ürünün kişilerin cildindeki etkisini ölçmek için de çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sonuç olarak, klinik çalışmalarda edindiğimiz sonuçlar ürünlerimizin gerçek hayatta, gerçek ciltte kullanıldığında nasıl etki edeceğini gösteriyor.

 

TARİHÇEMİZ

Alen Mak Cosmetic, 1892 yılında Anton Papazov öncülüğünde kurulmuştur. Bulgaristan’da kozmetik ürünleri üretimine başlayan ilk firma olan Alen Mak Cosmetic, kısa zamanda kozmetik pazarına başarılı bir giriş yapmış ve tüketicinin güvenini kazanmıştır.

1965 yılı Alen Mak Cosmetic için özel bir öneme sahiptir. Deneyimli ve uzman teknik kadrosu ile uzun yıllar süren AR-GE ve Pazar Araştırması çalışmalarının ardından 1965 yılında, şuanda dünyanın en iyi cilt üzerinde oluşan renk değişimlerine yardımcı kremlerden biri olan ACHROMIN krem pazara sunulmuştur.

Güney Amerika’dan Ortadoğu’ya, Avrupa’dan Afrika’ya birçok ülkede bulunduğu ihracat faaliyetleriyle dünya ölçeğinde bilinir ve aranır hale gelmiştir.

ACHROMIN, genç ve dinamik kadrosu, sürekli yenilenen teknik altyapısı ve müşteriyle dostluk felsefesine dayanan satış deneyimiyle, Türk ve dünya pazarındaki başarılarını artırarak devam ettirmeye kararlıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.